stadiopasta

Stadiopasta – na co pomaga i co leczy?

Stadiopasta – magiczna zielona glinka na obrzęki i kontuzje

Do testu Stadiopasty namówili nas sami klienci, głównie Ci pracujący na najwyższym szczeblu w sporcie i rehabilitacji.
Postanowiliśmy więc spróbować ją przetestować i opisać w poniższym artykule. Musimy przyznać, że robi wrażenie nie tylko to jaki daje efekt, ale i to jak wygląda, pachnie 🙂

Czemu stadiopasta zawdzięcza swoje lecznicze działanie?

Stadiopasta ma kremową konsystencję. Jej skład zasila zielona argilila, ekstrakty z kasztanowca, maławy, nagietka, arniki. Z kolei oleje aromatyczne sosny mugo, rozmarynu, lawendy i mięty dają jej niepowtarzalny, dziwny, ale przyjemny zapach.

Stłuczenia, krwiaki, urazy – jak sobie z nimi radzić?

Głównym wskazaniem do stosowania stadiopasty jest jej działanie ochronne, zmiękczające i relaksacyjne. Jednak to nie dzięki tym właściwościom stała się taka sławna.
Największy szok terapeutyczny daje podczas leczenia pourazowych obrzęków i to właśnie dlatego cieszy się tak dużą popularnością w sporcie!
Stadiopasta przyda się zatem każdemu, kto pracuje z potłuczeniami, zwichnięciami, naderwaniami czy stanami pooperacyjnymi.
Opinia jaką wystawię temu produktowi jest bardzo krótka: Stadiopasta jest fenomenalna i nie dostrzegam w niej żadnych wad.

Przeciwwskazania do używania stadiopasty:

  • Przede wszystkim nadwrażliwość na którąkolwiek substancję pomocniczą produktu leczniczego, olejki eteryczne zawarte w produkcie.
  • Nie należy stosować produktu na uszkodzoną skórę, otwarte rany, na stany zapalne skóry, błony śluzowej oraz do oczu.
  • Jeśli produkt dostanie się do oczu lub inne wrażliwe miejsca, należy przemyć je obficie wodą oraz  zasięgnąć konsultacji lekarskiej.
  • Chroń dzieci przed pastą!

Jeżeli szukacie stadiopasty, możecie nabyć ją w naszym sklepie. Zapraszamy: Kupuj Stadiopasta